kierowanie ruchem

Szanowni Państwo,


Proponujemy Państwu usługę kierowania ruchem przez przeszkolonych sygnalistów, wyposażonych w profesjonalny sprzęt (krótkofalówki, kamizelki ostrzegawcze, lizaki itp).


Ta usługa zawiera kierowanie ruchem w trakcie robót prowadzonych w pasie drogowym zarówno w trakcie drobnych remontów jak i większych inwestycji drogowych.


Zapraszamy również do zakładki „wynajem oznakowania na czas robót”.


Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem w celu uzgodnienia optymalnych warunków technicznych oraz handlowych.

Zapraszamy do składania zapytań!

Przyjąłem do wiadomości i zgadzam sięKorzystanie ze strony internetowej www.segaserwis.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie. W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.