montaż oznakowania

Szanowni Państwo, 


Do zakupionego w firmie SeGa Serwis asortymentu artykułów bezpieczeństwa drogowego proponujemy Państwu profesjonalny montaż w wyznaczonym przez Państwa miejscu.


Wykonujemy również montaże oznakowania wg projektów organizacji ruchu drogowego, oraz montaże oznakowania na czas robót.


Dzięki doświadczonej i przeszkolonej kadrze monterów gwarantujemy szybką, profesjonalną i bezproblemową usługę.


Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem w celu uzgodnienia optymalnych warunków technicznych oraz handlowych.

Zapraszamy do składania propozycji współpracy!

Przyjąłem do wiadomości i zgadzam sięKorzystanie ze strony internetowej www.segaserwis.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie. W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.