systemy ogrodzeniowe

Szanowni Państwo,


W naszej ofercie znajdziecie Państwo również systemy ogrodzeniowe o szerokim zastosowaniu, wiodących europejskich producentów.


Oferowane przez nas ogrodzenia możecie Państwo zastosować do grodzenia zakładów przemysłowych oraz hal, osiedli mieszkaniowych, obiektów sportowych, „Orlików”, placów zabaw, a także indywidualnych posesji mieszkalnych.


Posiadamy:

  • panele 3D oraz 2D
  • furtki
  • przęsła
  • bramy dwuskrzydłowe
  • bramy przesuwne


Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem w celu uzgodnienia optymalnych warunków technicznych oraz handlowych.

 

Podstrona galerii: 1 z 1 [ 1 ]

Przyjąłem do wiadomości i zgadzam sięKorzystanie ze strony internetowej www.segaserwis.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie. W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.